hudebka

Vánoční koncert 2017

Gymnázium a SOŠZE Vyškov, p. o. ve spolupráci se ZUŠ Vyškov si Vás dovoluje pozvat na Vánoční koncert, který se uskuteční ve středu  13. 12. 2017 v 16:30 hodin v aule budovy gymnázia.V podání studentů a jejich hostů zazní skladby českých i světových autorů.

Cesta za uměním

Jedinečnou výstavu Andyho Warhola V hloubi mé zahrady“ navštívili v rámci výuky výtvarné výchovy studenti 1. a 2. ročníků vyššího gymnázia a zapojili se do workshopu Vytiskni si Andy Warhola“.

Jarní koncert gymnázia

Jarní koncert 2015

Dne 13. 5. 2015 se uskutečnil Jarní koncert gymnázia, na kterém vystoupili především studenti naší školy. Celým koncertem nás provázela paní profesorka Vlasta Šefčíková, která též celý program sestavila. Během koncertu jsme se vyslechli skladby na kytary, flétny či saxofony.

Jarní koncert 2015

Jarní koncert se koná dne 13. května 2015 od 16:30 hodin v aule gymnázia.

Srdečně zveme.

 

Mozartovy děti v zimě nespí

Ve čtvrtek 5. února 2015 jsme se seminářem hudební výchovy navštívili v brněnském Besedním domě koncert "Mozartovy děti v zimě nespí". Vystupovali na něm mladí talentovaní muzikanti z celé jižní Moravy.
Nástrojové obsazení bylo velmi pestré a výkony začínajících umělců přímo úžasné. Děti hrály za doprovodu profesionálního hudebního tělesa - Filharmonie Brno pod taktovkou Miloše Machka, který se zároveň ujal moderování celého programu.

Z kvítí vonného i býlí hořkého

Dne 22. října 2014 jsme se se seminářem z hudební výchovy zúčastnili další zajímavé akce, inscenace brněnských konzervatoristů s názvem Kytice. - A byli jsme velmi příjemně překvapeni.

Jarní koncert 2014

Jarní koncert se koná dne 13. května 2014 od 16.30 h.  v aule gymnázia.

Srdečně zveme.

Stránky