hudebka

Vánoční koncert 2018

Gymnázium a SOŠZE Vyškov, p. o. ve spolupráci se ZUŠ Vyškov si Vás dovoluje pozvat na vánoční koncert, který se uskuteční ve středu  12. prosince 2018 od 16:30 hodin v aule budovy gymnázia. V podání studentů a jejich hostů zazní skladby českých i světových autorů.

Srdečně zveme!

Shledání

Výstavu výtvarné skupiny Mazec ve hřbitovním kostele Panny Marie Andělské rozšířili studenti 2. A a 2. B se svými vyučujícími Mgr. Höferovou a Mgr. Kolčářovou o další dimenzi.

Vánoční koncert 2017

Gymnázium a SOŠZE Vyškov, p. o. ve spolupráci se ZUŠ Vyškov si Vás dovoluje pozvat na Vánoční koncert, který se uskuteční ve středu  13. 12. 2017 v 16:30 hodin v aule budovy gymnázia.V podání studentů a jejich hostů zazní skladby českých i světových autorů.

Cesta za uměním

Jedinečnou výstavu Andyho Warhola V hloubi mé zahrady“ navštívili v rámci výuky výtvarné výchovy studenti 1. a 2. ročníků vyššího gymnázia a zapojili se do workshopu Vytiskni si Andy Warhola“.

Jarní koncert gymnázia

Jarní koncert 2015

Dne 13. 5. 2015 se uskutečnil Jarní koncert gymnázia, na kterém vystoupili především studenti naší školy. Celým koncertem nás provázela paní profesorka Vlasta Šefčíková, která též celý program sestavila. Během koncertu jsme se vyslechli skladby na kytary, flétny či saxofony.

Mozartovy děti v zimě nespí

Ve čtvrtek 5. února 2015 jsme se seminářem hudební výchovy navštívili v brněnském Besedním domě koncert "Mozartovy děti v zimě nespí". Vystupovali na něm mladí talentovaní muzikanti z celé jižní Moravy.
Nástrojové obsazení bylo velmi pestré a výkony začínajících umělců přímo úžasné. Děti hrály za doprovodu profesionálního hudebního tělesa - Filharmonie Brno pod taktovkou Miloše Machka, který se zároveň ujal moderování celého programu.

Stránky