Ročenka

Přehled aktivit a  účasti v olympiádách a soutěžích včetně Středoškolské odborné činnosti.

GYM + SOŠ 2015/16

Štítky: 
Česky

GYM + SOŠ 2014/15

Štítky: 
Česky

Archiv ročenky

Česky

NG 2011/12 Akce

VG 2011/12 Akce

Úspěchy 2011/2012

Žáci, kteří reprezentovali školu v soutěžích, olympiádách a středoškolské odborné činnosti od školní po národní a mezinárodní úroveň.

VG 2010/11 Exkurze, besedy, kultura

Exkurze



datum


akce


odpovídá


účast


14. 9.


Moravský kras, Býčí skála


VŽ, BE


1. B


15. – 16. 9.


Praha


MN, VK


M B


20. 9.


Floristická vycházka, Rakovecké údolí



SBi 3., M


21. 9.


Moravský kras, Býčí skála


VŽ, BA


1. A


24. 9.


Historická vycházka po Vyškově


TR


1. B


29. 9.


Historická vycházka po Vyškově


TR


1. A


20. – 22. 10.


Štrasburk – návštěva Evropského parlamentu


KM


vybraní studenti


2. 12.


Zájezd do Vídně


VL, HZ


seminář Vv a NJ


7. 12.


Dějepisná exkurze – Vídeň


KO, MI


vybraní studenti


20. 1.


Olomoucký fyzikální kaleidoskop


AL, HJ


SFy


7. 3.


Terakotová armáda – výstava Brno


KO


SDe


26. 3. – 3. 4.


Výukový zájezd do Skotska


ND, TO, FO


zájemci


5. – 17. 4.


Výměnný pobyt s Německem (Karlsbad)


HZ, HD


zájemci


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Besedy, přednášky



datum


akce


odpovídá


účast


13. 9.


Ústní hygiena



1. A, B, Q A, B


13. 9.


Informace o vzdělávacích projektech  a přípravných kurzech na VŠ, Sokrates


ZE


zájemci 4., O


23. 9.


USA očima absolventky G


ZZ


vybraní studenti


18. 10.


Jiná země, jiná média, přednáška a beseda Šárky Navrátilové, O A


-


zájemci


22. 10.


Návštěva soudního líčení


PV


SFie – 4. A, B


26. 10.


Návštěva soudního líčení


PV


SFie – O A, B


2. – 3. 11.


Mezilidské vztahy, lektor Jiří Pospíšil, sdružení ACET



1. A, B, Q A, B


12. 11.


Planeta Země 3000 – „ČR známá i neznámá“


JN


1., 2., Q, X


15. 11.


Prezentace MU pro maturanty


ZE


SFie – 4. A, B


22. 11.


Návštěva soudního líčení


PV


SFie – O A, B


2. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


O B


9. 2.


Jaderná fáze


AL


SFy


9. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


O A


16. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


4. A


21. 2.


S tebou o tobě


JN


dívky 1. AB, Q AB


23. 2.


Kam po maturitě, vzdělávací projekt na ÚP


ZE


4. B


9. 3.


Drogy a mýty, Podané ruce Brno



2., X, společenskovědní semináře 3. a M


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Kulturní akce


datum


akce


odpovídá


účast


23. 9.


Výstava Colores de México


FO


ŠJ X A


24. 9.


Výstava Colores de México


FO


ŠJ Q A


14. 10.


Divadelní představení Revizor, ND Brno


MN


zájemci


23. 11.


Divadelní představení Hordubal, Divadlo Husa na provázku, Brno


KK


zájemci


24. 11.


Divadelní představení Blázinec v 1. poschodí, Divadlo Haná, Vyškov


ČE


3., 4., M, O


20. 1.


Divadelní představení Mary Poppins, Městské divadlo Brno


KK, MN


zájemci


26. 1.


Divadelní představení Mary Poppins, Městské divadlo Brno


ZE, OG


zájemci


10. 2.


Koncert žesťových nástrojů


ŠF


1., 2., Q, X


21. 2.


Divadelní představení Jméno růže, Městské divadlo Brno


MN, KK


zájemci


9. 3.


Film Kraj a následný workshop, Brno


VL


maturanti z RJ


31. 3.


Muzikál Chicago, Městské divadlo Brno


MN, ZE


zájemci


12. 4.


Divadelní představení Lakomec, ND Brno


KK, MN


zájemci


 


 


 


 


 


 


 


 

 

NG 201/11 Exkurze, besedy, kultura

Exkurze



datum


akce


odpovídá


účast


30. 8. – 3. 9.


Přírodovědné praktikum


P A


DB (KU, KL, MS, HH)


6. – 9. 9.


Přírodovědné praktikum


P B


KU (DB, KL, HH, MS)


4. 10.


Respono – Vyškov


T B


ŠV, KL


4. 10.


Respono – Vyškov


T A


ŠV, MS


7. 10.


Lanové centrum


T A, T B


MD, HH


22. 10.


Knihovna Karla Dvořáčka – seznámení s knihovnou a historická procházka Vyškovem


P A, B


DB, (VR)


25.– 26. 10.


Zájezd Osvětim, Krakow, Wieliczka


K A, B + zájemci


TR, (ŠV)


30. 11.


Návštěva Úřadu práce Vyškov


K A


DB


1. 12.


Návštěva Úřadu práce Vyškov


K B


DB


16. 2.


Návštěva KKD Vyškov – pořad o J. A. Komenském


T A, B


MD, (HH)


22. 3.


Mineralogická exkurze – Moravské zemské muzeum, Brno


K A


KL, (VR)


23. 3.


Mineralogická exkurze – Moravské zemské muzeum, Brno


K B


KL, (MS)


4. – 8. 4.


Zeměpisné praktikum


K A


MS, (TR)


5. 5.


Lanové centrum Proud – Olomouc


K A, B


ŠV, (DB)


14. 6.


Dějepisná exkurze – Olomouc


S A, B


TR, (VR)


13. – 17. 6.


Zeměpisné praktikum


K B


MS, (ŠV)


27. 6.


Brněnská přehrada


T B


MD, (ŠR)


28. 6.


Rozhledna Chocholík


P A


DB, (ŠR)


28. 6.


Rozhledna Chocholík


P B


KU, (PK)

 

Besedy, přednášky


datum


akce


odpovídá


účast


12. 11.


Projekt „Planeta Země 3000“ – Česká republika známá neznámá


MS


P – K


21. 12.


Projekt „Vánoce v cizích zemích“


FO


P – K


21. 2.


Přednáška „Čas poměn“


DB


dívky PA,B


9. 3.


Přednáška – „Drogy a mýty“ – Sokolský dům Vyškov


ŠR, (TR)


K A, B


21. 3.


Kyberšikana, šikana – preventivní program Policie ČR a OPPP Vyškov


ŠR


K A, B


23. 3.


Kyberšikana, šikana – preventivní program Policie ČR a OPPP Vyškov


ŠR


S A, B


25. 5.


Záchranná služba Vyškov


KL


T A, B


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

Kulturní akce


datum


akce


odpovídá


účast


20. 9.


Návštěva výstavy „Colores de Mexiko“ –

 Muzeum Vyškov


FO


K A, K B


15. 10.


Muzikál „Sněhurka a sedm trpaslíků“, Městské divadlo Brno


DB, (ŠV)


vybraní žáci


18. 10.


Muzikál „Ať žije rokenrol“, spojeno s prohlídkou Prahy – Vyšehrad


HH (DB, MS, VR,)


vybraní žáci


2. 11.


Filmové představení – „Vivaldianno“

KKD, Vyškov


HH, (PK)


T A, B


3. 11.


Filmovém pásmo „Karel Zeman“, 100. výročí od narození


DB, (PD, VK)


P A, B


4. 11.


Filmové představení – „Vivaldianno“

KKD, Vyškov


DB, (MS)


K A, B


24. 11.


Muzikál „Mary Poppins“, Městské divadlo Brno


DB, (HH)


P – T zájemci


4.1.


Divadelní představení „Lakomec“, Mahelovo divadlo Brno


HH, (DB)


T A B


16. 2.


Návštěva KKD Vyškov – pořad o J. A. Komenském


T A, B


MD, (HH)


3. 2.


Muzikál „Mary Poppins“ – Městské divadlo Brno


DB, (HH)


P – K zájemci


6. 4.


Muzikál „Chicago“ – Městské divadlo Brno


DB, (HH)


vybraní žáci T – K


25. 5.


Muzikál „Kvítek z hororu“ ,

Městské divadlo Brno


DB, (HH)


žáci S – K


2. 6.


Výchovný koncert Filharmonie Brno


HH, (DB)


T A, B


9. 6.


Anglické divadelní představení divadlo Barka, Brno


ŠR


vybraní žáci S, T, K

 

Výlety


datum


akce


účast


odpovídá


14. 6.


Helfštýn


P A


DB, (PD)


21. 6. 


Ruprechtov, Rychtářov


P B


KU, (MS)


8. 6.


Lednice


S A


VR, (KL, ŠT)


8. 6.


Lednice


S B


VR, (KL, ŠT)


13. – 14. 6.


Vizovice


T A


HH, (ČE)


22. – 23. 6.


Domanínský rybník


T B


MD, (ŠT)


27. – 28. 6.


Baldovec


K A


TR, (ŠT)


27. – 28. 6.


Pístovice


K B


ŠV, (MS)

 

 

VG 2010/11 Kronika

Akce školy 2010/2011

 

Z kroniky školy



datum


akce


odpovídá


účast


1. 9.


Slavnostní zahájení školního roku


 


 


3. 9.


Návštěva na přírodovědném praktiku prim, Ruprechtov


 


KM


3. 9.


MČR v atletice družstev, společenské setkání


 


KM


6. 9.


Jednání se senátorem Ing. Ivo Bárkem


KM


 


6. 9.


Provozní porada


KM


všichni zaměstnanci


6. 9.


Slavnostní otevření podchodu


 


KM


9. 9.


Pracovní setkání MěVy, ÚP, KHK JmK


 


KM


10. 9.


Podzimní termín maturitní zkoušky


KM, ČE


KM, ČE, HÁ, KČ


10. 9.


Návštěva na přírodovědném praktiku prim, Ruprechtov


 


KM, VŽ, ŠL


13. 9.


Schůzka mluvčích


ČE, VŽ


 


13. 9.


Srdíčkový den


VK


vybraní studenti


14. – 17. 9.


Adaptační pobyt studentů 1. B na Maliné


KČ, VŽ


1. B


14. 9.


Porada na MKS v rámci projektu Oživlá historie


 


KO


20. 9.


Porada vedení a ZOOS


KM


KM, VŽ, ŠL, KU, ŠT, SK


21. 9.


Provozní porada


KM


všichni zaměstnanci


27. 9.


Ředitelské volno


 


 


29. 9.


Veřejnoprávní kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu Města Vyškova, p. Šenková


KM, VŽ, AP, ZD


 


4. 10.


Kontrola Krajské hygienické stanice


KM, VŽ


 


4. 10.


Provozní porada k MAG


KM, ČE


zadavatelé, komisaři, hodnotitelé


5. 10.


Oživlá historie – porada na MKS


KO


 


5. 10.


Schůze výboru OS


 


BA, KM, MK


8. 10.


Jednání  na  KÚ JmK Brno


KM


 


9. – 10. 10.


Bláto v kopytech – program DDM Vyškov


JN, VŽ


zájemci


11. – 14. 10.


Maturitní generálka


KM, ČE


 


25. 10.


Vyhodnocení personálního auditu – JUDr. Poláková, Mgr. Nespěšný


KM


KM, VŽ, WE, OG, KO, AP, HJ


27. 10.


Schůzka přípravného výboru plesu



KM, VŽ, ČE, ŠL, EP, SS, ET, HE, KO, ZE


1. 11.


Provozní porada


KM, ČE, VŽ


ped. pracovníci


2. 11.


Gaudeamus – veletrh pomaturitního vzdělávání, Brno


ZE


studenti 4. a O


3. 11.


Prezentace gymnázia na ZŠ Nádražní 5


ZE


 


3. 11.


Setkání ředitelů SŠ JmK, ND Brno


KM


 


4. 11.


Schůzka týkající se spolupráce se sdružením Adra


KM


 


5. 11.


Prodloužená hodina tanečních


 


2. A, B, X A, B


8. 11.


Oživlá historie – porada na MKS


KO


 


9. 11.


Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí


ZE


ZE, KM


10. 11.


Projekt Šance – veřejná sbírka


ZE


vybraní studenti 2., X


12. 11.


Jednání na MěÚ Vyškov


KO


 


15. 11.


Schůzka předsedů PK


ČE


 


16. 11.


Setkání úspěšných škol s představiteli JmK


KM


Charlota Blunárová, Šárka Navrátilová, O A


16. 11.


Uctění památky 17. listopadu


KM


 


16. 11.


Udílení cen Jana Hona


KM, TU navržených studentů


 


20. 11.


Stužkovací ples v PDA


 


 


22. 11.


Provozní porada a pedagogická rada


KM, ČE, VŽ


všichni zaměstnanci


23. 11.


Jednání na MěÚ Vyškov


KO


 


25. 11.


Třídní schůzky


 


 


26. 11.


Speciální Den otevřených dvěří pro partnerské školy na MU, Brno


ZE


zájemci – maturitní ročníky


29. – 30. 11.


Vyškov v roce 1805 – akce v rámci projektu Oživlá historie


KO, WE


20 studentů


2. – 3. 12.


Asociace ředitelů


KM


 


4. 12.


Dokončená hodina tanečních


 


X A, B


11. 12.


Dokončená hodina tanečních


 


2. A, B


16. 12.


Schůzka mluvčích


ČE, VŽ


 


21. 12.


Mezinárodní Vánoce


SK, KŠ, VL, HZ


4. ročníky, oktávy


22. 12.


British Food – projekt PK AJ


 


3. A, B


17. 1.


Porada vedení školy a předsedů PK


ČE


 


26. 1.


Prezentace slovníku AJ


TO, ZZ


 


26. 1.


Provozní porada a pedagogická rada


KM, ČE, VŽ


všichni zaměstnanci


28. 1.


Ples Gymnázia



 


7. 2.


Porada vedení školy a vedení ZOOS


KM, KU


 


8. 2.


Den otevřených dveří


KM, ČE


 


9. 2.


Jednání s vedením města – ZŠ a SŠ na Vyškovsku


KM


 


9. 2.


Schůzka mluvčích


ČE, VŽ


 


14. 2.


Prezentace UTB Zlín


ZE, KM


studenti 3., M


15. 2.


Den otevřených dveří – nižší gymnázium


KM


 


21. 2.


Porada vedení školy a předsedů PK


ČE


 


3. 3.


Akademie


 


KM, ČE, VŽ, ŠL


23. 3.


Projekt Šance veřejná sbírka pro „děti ulice“


ZE


vybraní studenti 2., X


28. 3.


Porada ke kvintám


ČE, VŽ


ČE, VŽ, DB, HÁ, KU, WE


28. – 30. 3.


Celostátní konference Asociace ředitelů škol, Znojmo


KM


 


30. 3.


Porada ředitelů škol, Brno


KM, ČE


 


4. 4.


Provozní porada


ČE, VŽ


 


4. 4.


Porada k maturitám


ČE


TU maturitních tříd


5. 4.


Přivítání německé delegace – výměnný pobyt, společné posezení


KM, HD, HZ


 


8. 4.


Návštěva na praktiku K A v Krásensku


KM, KO


 


14. 4.


Převzetí ceny za soutěž FotoAkademie, Praha


WE


3 studentky


15. 4.


Fotografování maturitních ročníků


VJ


 


15. 4.


Turnaj v kuželkách ke Dni učitelů


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

NG 2010/11 Kronika

Kronika



datum


akce


odpovídá


účast


1. 9.


Zahájení školního roku


 


 


21. 9.


Schůzka mluvčích tříd s vedením školy


ČE, ŠL, VŽ


zástupci tříd


23. 9.


Školní filmový klub „Farma zvířat“


TR


zájemci


4. 10.


Zaměstnání žáků NP GIS - Vyškov


MS


přihlášení žáci


7. 10.


Projekt – „Ruku v ruce“


ŠV


 


7. 10.


Školní filmový „Člověk proti zkáze“


TR


zájemci


14. 10.


Projekt – Zaměstnání žáků prim.

„Úmluva třídy“


DB, (KU, HH)


PA, PB


21. 10.


Školní filmový klub „Pianista“


TR


zájemci


1. 11.


Nepovinný předmět GIS – práce v terénu


MS


přihlášení zájemci


8. 11.


Nepovinný předmět GIS – práce v terénu


MS


přihlášení zájemci


11. 11.


Příběhy bezpráví – film a beseda s pamětníky, oběťmi komunistického teroru


TR


všichni žáci


18. 11.


Školní filmový klub „Obchod na Korze“


TR


všichni žáci


19. 11.


GISDay – Masarykova univerzita Brno


MS


S A, T B


22. 11.


1. pedagogická rada


 


všichni vyučující


22. 11.


Schůze odborové organizace


KU


 


25. 11.


Třídní schůzky


 


všichni vyučující


30. 11.


Schůzka učitelů s vedením školy


ŠL, ČE, VŽ


všichni vyučující


7. 12.


Schůzka učitelů s vedením školy


ŠL, ČE, VŽ


TU


8. 12.


Stávka zaměstnanců a pedagog. pracovníků


 


 


9. 12.


Prezentace gymnázia na ZŠ Tyršova 4, Vyškov


 


DB, ŠL


16. 12.


Školní filmový klub „Ostře sledované vlaky“


TR


zájemci


6. 1.


Školní filmový klub „II. světová válka“


TR


zájemci


24. 1.


Schůze komise pro vzdělávání – MěÚ Vyškov


ŠL


 


24. 1.


Schůze vedení ZOOS a vedení školy


KU, ŠT


 


26. 1.


2. pedagogická rada


KM, ČE, VŽ


všichni vyučující


28. 1.


Ples Gymnázia Vyškov


 


 


8. 2.


Den otevřených dveří na Gymnáziu Komenského


 


 


10. 2.


Školní filmový klub „Sedím na konári a je mi dobre“


TR


zájemci


15. 2.


Den otevřených dveří na nižším gymnáziu


 


 


3. 3.


Školní akademie – Sokolský dům Vyškov


HH


všichni žáci


4. 3.


Návštěva PPP Vyškov


KL


S A


10. 3.


Školní filmový klub „Četa“


TR


zájemci


24. 3.


Školní filmový klub „Vlasy“


TR


zájemci


14. 4.


Školní filmový klub „Všichni dobří rodáci“


TR


zájemci


18. 4.


Fotografování tříd


VJ


 


18. 4.


3. pedagogická rada


 


všichni vyučující


18. 4.


Členská schůze ZOOS


 


členové


19. 4.


Třídní schůzky


 


 


26. 4.


Přijímací zkoušky, I. kolo – 1. termín


 


 


28. 4.


Přijímací zkoušky, I. kolo – 2. termín


 


 


2. 5.


Schůzka zástupců odborové organizace s vedením školy


KU, ŠL, ŠT


 


3. 5.


Jak se (ne)stát závislákem – interaktivní program


ŠR


T A, B


3. 5.


Jarní koncert Gymnázia Vyškov


 


 


12. 5.


Školní filmový klub „Major Zeman“ – manipulace obrazu dějin v normalizačním seriálu


TR


zájemci


2. 6.


Učení naruby – žáci K A,B v roli učitelů


 


 


3. 6.


Školní filmový klub „Good bye, Lenin“


TR


zájemci


7. 6.


Schůzka vedení školy  s rodiči budoucích primánů


ŠL, KM, KU, VŽ, ČE, MS, TR


 


10. 6.


Přijímací zkoušky, II. kolo – 1. termín


ŠL


 


13. 6. 


Komise pro vzdělávání a výchovu – MěÚ Vyškov


ŠL


 


23. 6.


Školní filmový klub „Země nikoho“


TR


zájemci


24. 6.


4. pedagogická rada


KM


všichni vyučující


24. 6.


Nácvik evakuace


ŠL


celá škola


27. – 29. 6.


Focení žáků


VJ


 


28. 6.


Přebírání cen MTPD Sluňákov


BE


 


29. 6.


EKOMÓDA


VR, (KU)


 


30. 6.


Vydávání vysvědčení


 


 


30. 6.


Závěrečná porada


 


 

 

 

 

NG 2010/11 Olympiády a soutěže

Olympiády, soutěže


datum


akce


odpovídá


4. 10.


Neseparuj se. Separuj – KKD, Vyškov (T A)


HH


25. 10.


Soutěž v piškvorkách –  školní kolo



26. 10.


Neseparuj se. Separuj – KKD, Vyškov (T A)


HH


6. 12.


Školní kolo olympiády z ČJ


DR


6. 12.


Soutěž „Neseparuj se …“


MS


10. 12.


Školní kolo Astronomické olympiády kategorie GH (P – S)


ŠT


26. 1.


Okresní kolo olympiády v matematice, DDM Vyškov


KU


2. 2.


Okresní kolo chemické olympiády, Nádražní 5, Vyškov


ŠV


2. 2.


Školní kolo konverzační soutěže v AJ – kategorie A


MD, PD, ŠR


7. 2.


Školní kolo recitační soutěže


DB, HH, TR


9. 2.


Školní kolo konverzační soutěže v AJ – kategorie B


MD, PD, ŠR


23. 2.


Školní kolo zeměpisné olympiády kategorie A, B, C


KU, MS


23. 2.


Okresní kolo konverzace v AJ, DDM Vyškov


MD


3. 3.


Okresní kolo recitační soutěže – DDM Vyškov


TR


7. 3.


Neseparuj se. Separuj – KKD, Vyškov (T A)


HH


8. 3.


Okresní kolo v zeměpisné olympiádě – kategorie A, B


MS


9. 3.


Okresní kolo v zeměpisné olympiádě – kategorie  C


MS


10. 3.


Krajské kolo konverzační soutěže v AJ, Brno


FO


21. 3.


Matematický Klokan P – K


KU


21. 3.


Okresní kolo olympiády z ČJ, DDM Vyškov


DB


23. 3.


Krajské kolo matematické olympiády – Z9, Brno


KU


25. 3.


Krajské kolo chemické olympiády, Brno


ŠV


28. 3.


Školní kolo biologické olympiády


KL


30. 3.


Okresní kolo fyzikálním olympiády, DDM Vyškov


ŠT


4. 4.


Neseparuj se. Separuj – KKD, Vyškov (TA)


HH


4. 4.


Krajské kolo dějepisné olympiády, Brno


TR


5. 4.


Okresní kolo biologické olympiády – kategorie C,

ZŠ Nádražní 5, Vyškov


KL


6. 4.


Okresní kolo matematické olympiády – DDM Vyškov


KU


7. 4.


Krajské kolo zeměpisné olympiády, Brno


KU


12. 4.


Okresní kolo biologické olympiády – kategorie D,

DDM Vyškov


KL


13. 4.


Krajské kolo recitační soutěže, Brno


DB


18. 4.


Zazpívej slavíčku – DDM Vyškov, pěvecká soutěž


HH


29. 4.


Krajské kolo fyzikální olympiády, Brno


MB


2. 5.


Krajské kolo olympiády z ČJ – Brno


DB


12. 5.


Krajské kolo biologické olympiády – Brno


KL


12. 5.


Celostátní kolo zeměpisné olympiády – Plzeň


KU


25. 5.


Okresní kolo Archimediády


ŠT


6. 6.


Celostátní kolo soutěže Eurorébus – Praha


MS


8. 6.


Celostátní kolo olympiády v AJ


FO


23. – 29. 6.


Celostátní kolo olympiády ČJ – Telč


DB

 

 



soutěž


jméno


umístění ve školním kole


umístění v okresním kole


umístění v krajském kole


umístění  v celostátní m kole


Astronomická olympiáda – kategorie GH (P – S)


Martin Orság, P B
Petr Vičar, S B
Jakub Švehla, S B
Vendula Březovská, P A
Zuzana Klusalová, P A

1.
2.
3.

-
-
-
-
-

8.
-
-
30.
31.

-
-
-
-
-

Chemická olympiáda


Dalimil Ševčík, K B
Martin Špilar, K B
Elizabet Maňásková, K A

1.
2.
3.

2.
1.
3.

-
9.
-

-
-
-

Zeměpisná olympiáda – kategorie A


Martin Orság, P B

Veronika Tupá, P B

Dušan Morbitzer, P B


1.
2.
3.

1.
3.
-

1.
-
-

3.
-
-

Zeměpisná olympiáda – kategorie B


Petr Vičar, S B

Jan Kolčář, S A

Dagmar Dvoráková, S B


1.
2.
3.

2.
-
-

10.
-
-

-
-
-

Zeměpisná olympiáda – kategorie C


Dalimil Ševčík, K B

Šimon Pavlas, T B

Martin Špilar, K B


1.
2.
3.

1.
2.
-

3.
2.
-

-
-
-

Eurorébus – kategorie C


Šimon Pavlas, T B


10. v celostátním kole

Dějepisná olympiáda


Šimon Pavlas, T B

Dalimil Ševčík, K B

Lenka Košťálová, K A

Dominika Rieglová, K B


1.
2.
3.
-

1.
2.
-
6.

2.
4.
-
-

2.
3.
-
-

Konverzační soutěž v AJ – kategorie I. B (P – S)


Gabriela Kašová, S A

Michaela Novotná, S A

Sabina Doležalová, S B


1.
2.
3.

3.
4.
-

-
-
-

-
-
-

Konverzační soutěž v AJ – kategorie II. B (T – K)


Šimon Pavlas, T B

Radmila Palová, T B

Dominika Rieglová, K B


1.
2.
3.

1.

2.

-


4. – 6.
-
-

-
-
-

Matematická olympiáda – Z9


Dalimil Ševčík, K B

Jan Čermák, K B

Kristina Osolsobě, K B


-
-
-

3.

6.

10.


9.
-
-

-
-
-

Matematická olympiáda – Z7


Petr Fišar, S B


-


1.


-


-


Matematická olympiáda – Z6


Martin Orság, P B


-


2.


-


-


Fyzikální olympiáda – kategorie E


Dalimil Ševčík, K B


-


1.


6. – 7.


-


Fyzikální olympiáda – kategorie F


Barbora Plhalová, T B

Hana Vičarová, T B


-
-

5.

6.


-
-

-
-

Fyzikální olympiáda – kategorie G


Petr Vičar, S B

Jakub Švehla,  S B

Štěpán Maršala, S B


-
-
-

1.
7.
9.

-
-
-

-
-
-

Olympiáda v ČJ


Dalimil Ševčík, K B

Anežka Hrežová, K A

Eliška Křížová, K A

Alexandra Mixová, K A


1.
2.
3. – 4.
3. – 4.

1.
16.
-
-

1.
-
-
-

 

Biologická olympiáda – kategorie C


Eliška Kameníková, T B

Patricie Nevrlová, T B

Martin Špilar, K B


-

4.

9.

14.


-
-
-

-
-
-

Biologická olympiáda – kategorie D


Petr Vičar, S B

Dagmar Dvořáková, S B


-
-

4.

10.


-

-


-

-


Recitační soutěž –

III. kategorie


Zuzana Klusalová, P A

Eva Sabová, P A


-

-


1.

-


-

-


-

-


Recitační soutěž –

IV. kategorie


Lucie Galatíková, K A

Veronika Sodomová, T B


-

-


čestné uznání

-


-

-


-

-


Zazpívej slavíčku – III. kategorie


Michaela Žďárská, T A


1. místo v okrskovém kole

2. místo v okresním kole


Zazpívej slavíčku – IV. kategorie


Michaela Žďárská, T A

Barbora Žďárská, j.h.


2. místo v okrskovém kole

3. místo v okresním kole


Olympiáda v AJ – on-line


Radmila Pallová, T A

4. – 7. místo v celostátním kole

Výtvarná soutěž Mladí tvůrci pro Dunaj


Veronika Sodomová, T B
Kateřina Kavková, T B
Alena Sedláčková, T B

cena české delegace mezinárodní komise pro ochranu Dunaje

Výtvarná soutěž Za tajemstvím lesa


Dagmar Dvořáková, S B

 

 

 

 

Výtvarná soutěž Jak se žilo v pravěku


Sára Legnerová, P B
Dagmar Dvořáková, S B
Dominika Ševčíková, T A

 

 

 

 

Výtvarná soutěž Můj domov


Kateřina Kavková, T B
Dominika Ševčíková, T A

 

 

 

 

Matematický klokan – P a S


Martin Orság, P B
Petr Vičar, S B
Gabriela Kašová, S A

1.
2.
3.

2. v celostátním srovnání
-
-

Matematický klokan – T a K


Martin Špilar, K B
Dalimil Ševčík, K B
Radim Pešák, T A

1.
2.
3.

-

-

-
 

 

 

VG 2010/11 Olympiády a soutěže

Olympiády, soutěže



datum


akce


odpovídá


20. 10.


Přírodovědný klokan – 1., 2. ročníky, Q, X


OG, PU


25. 10.


Piškvorky – školní kolo



26. 10.


Olympiáda ŠJ – Mundo Hispano


SK


9. 11.


Piškvorky – oblastní kolo



16. 11.


Olympiáda ŠJ – Mundo Hispano


SK


30. 11.


Internetová matematická olympiáda


OG


2. 12.


Olympiáda ČJ – školní kolo


MN, KK


3. 12.


Piškvorky – krajské kolo


KČ, MB


20. 1.


MO – školní kolo, kategorie B, C


PU


24. 1.


Olympiáda z latiny – školní kolo


VE


26. 1.


Konverzační soutěž RJ – školní kolo


ZZ, MK, VL


31. 1.


Konverzační soutěž NJ – školní kolo


HZ


7. 2.


Soutěž v NJ – oblastní kolo


VE


9. 2.


Olympiáda RJ – krajské kolo


VL


14. 2.


Biologická olympiáda – školní kolo, I. část, kategorie A


HÁ, KČ


17. 2.


Biologická olympiáda – školní kolo, II. část, kategorie A



18. 2.


Konverzační soutěž AJ – okresní kolo


CN


22. 2.


Zeměpisná olympiáda – školní kolo kategorie D



24. 2.


Biologická olympiáda – školní kolo, kategorie B



3. 3.


Konverzační soutěž v NJ – krajské kolo


HZ


9. 3.


Zeměpisná olympiáda – okresní kolo kategorie D



10. 3.


Konverzační soutěž AJ – krajské kolo


ND


21. 3.


Olympiáda ČJ – krajské kolo


KK


29. 3.


Genius logicus



1. 4.


Školní kolo SOČ



4. 4.


Matematická olympiáda – krajské kolo


PU (MB)


7. 4.


Školní kolo SOČ



8. 4.


Biologická olympiáda – krajské kolo



15. 4.


Ekonomicko-manažerská olympiáda UTB Zlín


ZE


15. 4.


Biologická olympiáda – krajské kolo, kategorie B



 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

Olympiády, soutěže 2010 / 2011 – VG



soutěž


jméno


umístění ve školním kole


umístění v okresním kole


umístění v krajském kole


umístění  v celostátní m kole


Přírodovědný klokan


Klára Fialková, X B
Vítězslav Skřivánek, X A
Michaela Rychnovská, 1. B
Ondrej Žiak, X B

1.

2.

3. – 4.

3. – 4.


 


 


 


Olympiáda ŠJ Mundo Hispano (pro partnerské SŠ MU Brno)


Veronika Dvořáková, O A
Karolína Žďárská, O B
Veronika Myslivcová, O B

1.

2.

3.


finálové kolo:
2. Veronika Dvořáková, O A
 

Olympiáda z latiny


Václav Škvařil, 4. A


1.

 

 

 

Konverzační soutěž AJ


Jan Pitela, X A
Hana Zabloudilová, X A
Barbora Karásková, X A

1.

2.

3.


1.

-

4.


1.

-

-


 

Olympiáda v ČJ


Šárka Navrátilová, O A

Barbora Bezděková, M A

Alice Nohejlová, Q A

Hana Zabloudilová, X A


1.

2.

3. – 4. 
3. – 4.

2.
1.
-
4.

 

 

Zeměpisná olympiáda


Lucie Adlerová, M A

Kateřina Kutálková, M A

Adam Kusák, X B

Petr Řezníček, 4. B

Andrea Kopecká, Q A

Veronika Kapounková, Q A


1.
2.
3.
4.
5. – 6.
5. – 6.

-
3.
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-

Matematický klokan – junior


Jiří Jireš, Q B

Simona Musilová, Q B

Lukáš Karásek, 1. A


1.

2.

3.

 

 

 

Matematický klokan – student


Bořivoj Hirš, M A

Denisa Medková, 3. B

Petr Holzer, M B


1.

2.

3.

 

 

 

Vyškovský cedník,

2. kategorie 15 – 19 let


Lubomír Richter, M A

Kateřina Vrbacká,M A

Tereza Čejková, 2. B

Tereza Hegerová, 4. A

Silvie Zouharová, O A


1., povídka Život a to ostatní
2., povídka Autobiografie
3., povídka Malířka
3., povídka Druhá šance
čestné uznání a cena poroty, povídka Druhá šance

Olympiáda v RJ


Petra Večeřová, O A


1.


-


2. – 3.


 


Matematická olympiáda – kategorie B


Vítězslav Skřivánek, X A

Tereza Dvořáková, X A

Petr Podaný, 2. B


1.

2.

3.


není


postup

-

-


 


Matematická olympiáda – kategorie C


Jiří Jireš, Q B

Denisa Gottvaldová, 1. A

Jakub Bureš, 1. A


1.

2.

3.


není


-

-

-


 


Fyzikální olympiáda – kategorie C


Ondřej Suchomel, 2. B

Tomáš Urbánek, X A